Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml – Elixír krásy

1225 

Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml – Elixír krásy od společnosti s výborným jménem Framesi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml – Elixír krásy právě nyní za skvělou cenu 1225 Kč.

Katalogové číslo: 6936 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml – Elixír krásy od naší známé značky Framesi lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Zdravé, vitální a lesklé vlasy se často označují jako ženskou korunou krásy. Framesi přichází s jedinečným elixírem krásy proto, aby se takto mohla cítit každá žena. Přípravek vyniká mimořádnými regeneračními vlastnostmi, které maximálně obnovní poškozené části vlasů včetně polámaných konečků, zajistí uzavření vlasových kutikul a navrátí přirozený lesk, hebkost a jemnost. 
 
Aktivní složky: 

Výtažek z rýže – bohatý na aminokyseliny, které dodávají potřebné množství keratinu. Zároveň poskytuje intenzivní výživu vlasovému vláknu. 
Kyselina hyaluronová – látka s mimořádnými hydratačními účinky.
Veganský kolagen – povzbuzuje aktivitu buněk a chrání je před stárnutím.
Rostlinné ceramidy

 
Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem jemně vysušené vlasy přibližně množství 15 – 20 ml, a sice po délkách až ke konečkům. Vmasírujte a nechejte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte. 

MORPHOSIS RESTRUCTURE
Slabé, křehké a poškozené vlasy snadno získají ztracenou sílu a vitalitu s obnovujícími přípravky z řady Restucture. Ty cílí přímo na postižená místa ve struktuře vlasu, účinně je vyplňují a zacelují a výsledkem jsou pak maximálně zdravé a lesklé vlasy. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6936
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Restructure.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml - Elixír krásy
Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml – Elixír krásy
1225