Frosch Tekuté mýdlo – náhradní náplň EKO ZERO 500 ml

127 

Frosch Tekuté mýdlo – náhradní náplň EKO ZERO 500 ml od známé kvalitní značky Frosch lze u nás nakoupit za příznivou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Frosch Tekuté mýdlo – náhradní náplň EKO ZERO 500 ml výhodně za cenu 127 Kč.

Katalogové číslo: 4001499958151 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Frosch Tekuté mýdlo – náhradní náplň EKO ZERO 500 ml od výrobce se skvělou pověstí Frosch lze pořídit u nás za příznivou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Tekuté mýdlo s hypoalergenní recepturou je ideální pro osoby s citlivou pokožkou rukou. Složení na rostlinné bázi je bez barviv a parfémů, má neutrální ph 5,5 a zároveň je obohaceno o pečující ureu. Hypoalergenní složení čistí a zároveň chrání citlivou pokožku i při častém používání. Cenné hydratační složky a urea posilují přirozenou ochrannou bariéru kůže a zajišťují příjemný a čistý pocit. Receptura s neutrálním pH 5,5 je bez barviv, vonných látek, parabenů, EDTA, mikroplastů. Velmi dobrá snášenlivost pokožky byla dermatologicky potvrzena. Produkt je veganský. Obal náhradní náplně je vyroben z menšího množství plastu než nový dávkovač a jeho volbou tak přispíváte k ochraně životního prostředí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Frosch
  • EAN: 4001499958151
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masti”}}.  . . . . . . . . .
Frosch Tekuté mýdlo - náhradní náplň EKO ZERO 500 ml
Frosch Tekuté mýdlo – náhradní náplň EKO ZERO 500 ml
127