Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml – Polyaktivní kofeinové sérum

300 

Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml – Polyaktivní kofeinové sérum od skvělé značky Gestil . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml – Polyaktivní kofeinové sérum – nyní zakoupíte od 300 Kč.

Katalogové číslo: 8033254495324 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml – Polyaktivní kofeinové sérum od této spolehlivé značky Gestil lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Intenzivní ošetření při obtížích se zvýšeným padáním vlasů. Zmírňuje padání vlasů a stárnutí vlasových váčků. Podporuje přirozený růst vlasů, udržuje v rovnováze vlasovou pokožku. Vlasy následně vyrůstají silnější, jsou lesklé a přirozené.
 
Výsledek ošetření:

reaktivace mikrocirkulace
okysličení vlasových cibulek, revitalizace a výživa
silnější vlasy

Aktivní látky:

menthol
kofein
kyselina azealová
rýžové proteiny
vitaminový komplex

Návod k použití: Vlasy umyjte šamponem a sérum aplikujte na vlhkou vlasovou pokožku, jemně vmasírujte. Neoplachujte. Sérum můžete aplikovat i denně.
 
Neobsahuje: Parabeny, parfemaci a umělá barviva.

Gestil Care
Šetrná profesionální linie založená na přírodních aktivních složkách bez parabenů, umělých barviv a umělé parfemaci. Gestil Care se stala známou díky vysoce kvalitním surovinám obsažených v jednotlivých formulích. Každý produkt vznikl díky vědeckému výzkumu a spolupráci s kadeřnickými salony již od roku 1994. Gestil Care je oceňována především jako nefarmakologická pomoc při řešení potíží s vlasy a vlasovou pokožkou.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Gestil
  • EAN: 8033254495324
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Proti padání. Řada Gestil Care.  . . . . . . . . .
Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml - Polyaktivní kofeinové sérum
Gestil Care 1.3 Poliactive Serum 100ml – Polyaktivní kofeinové sérum
300