Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy

232 

Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy s pečetí kvality od Goldwell je právě teď za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy stojí u nás 232 Kč.

Katalogové číslo: 4021609062264 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy od předního výrobce Goldwell je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Kondicionér vhodný pro křehké, unavené a slabé vlasy s tendencí k lámání. Chrání je proti mechanickému poškození, účinně je obnovuje, dodává potřebnou dávku výživy a napomáhá snadnému rozčesávání. Díky obsahu sójového proteinu regeneruje a zaceluje i silně poškozené vlasy. Pro maximální účinnek je vhodné použití šamponu ze stejné produktové řady. 
 
Aktivní složky: 

Inter-Amino-Bond-Builder technologie – zajistí vniknutí peptidů a aminokyselin do hloubky vlasů, tím je perfektně regeneruje a poskytne potřebnou péči.
MicroPROtec complex – postará se o rovnoměrné rozložení účinných složek na vlasech a nabízí okamžitě viditelné výsledky. 
Sójový protein – účinně dokáže obnovit a zacelit i velmi poškozené vlasy, skvěle vyživuje. 

 
Použití: Aplikujte do vlasů lehce vysušených ručníkem, jemně vmasírujte. Nechejte působit několik minut, poté důkladně opláchněte.

GOLDWELL DUALSENSES BOND PRO
Řada produktů Goldwell Dualsenses Bond Pro nabízí rychlé a skutečně účinné řešení problému s křehkými, unavenými vlasy se sklony k lámání a třepení.  Obsahuje speciální technologii Inter-Amino-Bond-Builder a complex MicroPROtec. Tyto složky se postarají o hloubkovou obnovu, výživu a posílení i velmi poškozených vlasů. Zajistí také ochranu barvy.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609062264
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml - Kondicionér pro slabé a křehké vlasy
Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy
232