Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml – Tvarující pasta

271 

Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml – Tvarující pasta od této skvělé značky Goldwell . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml – Tvarující pasta – nyní zakoupíte od 271 Kč.

Katalogové číslo: 4021609269649 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml – Tvarující pasta od společnosti s dlouholetou tradicí Goldwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online.

Tvarující pasta pro muže Goldwell Dualsenses For Men Texture Cream Paste poskytuje střední zpevnění pro přirozený matný vzhled. Pokud usilujete o flexibilní styling s dlouhodobou výdrží a zpevněním, je tento produkt pro Vás ideální. Je vhodná pro všechny typy vlasů a snadno se používá díky své jedinečné krémové konzistenci.
 
Produkt nabízí tzv. Recharge System s komplexem guarany a kofeinu, který posiluje náročné mužské vlasy a ochraňuje je proti negativním vlivům okolí. Vitalizující efekt zajišťují obsažené proteiny, mentol, panthenol, kofein a guarana, které také stimulují vlasy a pokožku hlavy. Pasta také využívá mikrofluidovou technologii, která pomáhá látkám dostat se kamkoliv rovnoměrně po celé délce vlasů. 
 
Použití: Přiměřené množství pasty aplikujte na vlasy při konečných úpravách účesu.

Dualsenses For Men 
Řada péče vyvinutá speciálně pro potřeby mužských vlasů, okamžitě viditelné a znatelné výsledky, posílené vlasy a více energie. Recharge Systém s komplexem guarany a kofeinu posiluje náročné mužské vlasy a chrání je proti škodlivým prvkům životního prostředí společně s proteiny a panthenolem, kombinace mentolu, guarany a kofeinu má vitalizující efekt a stimuluje vlasy i pokožku hlavy.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609269649
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml - Tvarující pasta
Goldwell Dualsenses For Men Textur Cream Paste 100ml – Tvarující pasta
271