Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml – Tvarující pěna

269 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml – Tvarující pěna od naší známé značky Goldwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml – Tvarující pěna výhodně za super cenu 269 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275039 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml – Tvarující pěna od známého předního výrobce Goldwell je momentálně ve výhodné akci. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Pěna dodává nepoddajným vlasům pevnost a dlouhotrvající tvar a objem. Usnadňuje zpracování vlasů do požadovaného tvaru během foukání. Silně tužící.

 
Použití: aplikujte do ručníkem vysušených vlasů 

Goldwell StyleSign
Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275039
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml - Tvarující pěna
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml – Tvarující pěna
269