Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver – EDP (plnitelná) 75 ml

2839 

Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver – EDP (plnitelná) 75 ml od známé značky Guerlain je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver – EDP (plnitelná) 75 ml ve skvělé akci za 2839 Kč.

Katalogové číslo: 3346470146853 Kategorie: , Štítek:

Popis

Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver – EDP (plnitelná) 75 ml od spolehlivého výrobce Guerlain je k dostání výhodně. Našim cílem je vaše spokojenost.

Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver od značky Guerlain je citrusově-dřevitá parfémová voda pro ženy. Citrusová, lehce nahořklá nota bergamotu se prolíná se zemitou vůní fíkového listu a svěžími zelenými tóny petitgrainu. Na toto spojení naváže v srdci medově květinová vůně fíku, kterou doprovází růže a omamné akordy neroli. Základ se rozvoní dřevitými akordy cedru, vetiveru a nasládlou fazolí tonkou. Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver oslavuje krásy přírody a ztělesňuje vůni prozářenou světlem, která je zahalená do štědrých a radostných akordů. Vůně byla vytvořena s ohledem na šetrnost k přírodě, až 95% složek je přírodního původu, flakon je znovuplnitelný a je vytvořený z recyklovatelného skla. Vůni vytvořila Deplhine Jelk v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Guerlain
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 3346470146853
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, petitgrain, fíkový list”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”neroli, fík, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, cedrové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Udržitelné”}}
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver - EDP (plnitelná) 75 ml
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver – EDP (plnitelná) 75 ml
2839