Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa – EDT (plnitelná) 125 ml

3199 

Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa – EDT (plnitelná) 125 ml od naší známé značky Guerlain je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa – EDT (plnitelná) 125 ml ve výhodné ceně 3199 Kč.

Katalogové číslo: 3346470147003 Kategorie: , Štítek:

Popis

Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa – EDT (plnitelná) 125 ml od výrobce s dobrým jménem Guerlain je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa je květinová toaletní voda od značky Guerlain, která je závazkem Guerlain vůči planetě. Tato limitovaná edice vás potěší vůní ručně sbírané bulharské a turecké růže, která se snoubí s lehkými tóny růžové vody. Kompozici umocní ovocné akordy liči a nakyslého černého rybízu. Tato limitovaná edice je vyrobená z exkluzivních ingrediencí, které jsou až z 95% přírodního původu a jsou pěstovány s láskou k přírodě a s ohledem na udržitelnost. Obal je 100% recyklovatelný a je vytvořen z celulózových vláken vyrobených z ekologicky obhospodařovaných lesů. Každá etiketa s dekorativním motivem květin od umělkyně Laury Gulshani představuje barevnou harmonii, která potěší vaše smysly. Recyklovatelné flakony jsou vyrobené ve Francii z minimálně 15% recyklovaného skla a jsou znovu plnitelné . Vůně obsahuje alkohol z červené řepy, který pochází z ekologického zemědělství. „ Líbila se mi myšlenka reprodukce ranní rosy, která se snáší na jemné a ovocné okvětní lístky růží ,“ řekla Delphine Jelk, parfumérka Guerlain a tvůrkyně této vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023.

 

Parametry produktu

  • Značka: Guerlain
  • Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • EAN: 3346470147003
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bulharská růže, turecká růže, růžová voda, liči, černý rybíz”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Udržitelné”}}
Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa - EDT (plnitelná) 125 ml
Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rossa Rossa – EDT (plnitelná) 125 ml
3199