Hamidi Bushra – parfémový olej do difuzéru 60 ml

201 

Hamidi Bushra – parfémový olej do difuzéru 60 ml od této značky Hamidi je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Hamidi Bushra – parfémový olej do difuzéru 60 ml – nyní získáte od 201 Kč.

Katalogové číslo: 6294015122800 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Bushra – parfémový olej do difuzéru 60 ml od tohoto předního výrobce Hamidi je k dostání online za výhodnout cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Esenciální orientálně-dřevitý olej Bushra je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit.

 

Parametry produktu

  • Značka: Hamidi
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémované oleje
  • EAN: 6294015122800
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, cypriol, pačuli , ambra, mořské tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}
Hamidi Bushra - parfémový olej do difuzéru 60 ml
Hamidi Bushra – parfémový olej do difuzéru 60 ml
201