Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml

151 

Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od značky s dobrým jménem Hamidi je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml – cena 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015138801 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od této skvělé značky Hamidi , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Dopřejte svému domovu a tkaninám špetku svěžesti a vůně s tímto luxusním osvěžovačem vzduchu a látek. Dokáže překonat nepříjemné pachy a zanechat za sebou přetrvávající, trvalou svěžest. Pociťte orientální autentičnost díky hlubokým jantarovým, růžovým a dřevitým tónům.

 

Parametry produktu

  • Značka: Hamidi
  • Kategorie: Parfémy -> Bytový parfém
  • EAN: 6294015138801
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Hamidi Rooh Al Oud - osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
151