Hawkins & Brimble Revitalizační šampon – náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml

183 

Hawkins & Brimble Revitalizační šampon – náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml od dodavatele s dobrým jménem Hawkins & Brimble je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Hawkins & Brimble Revitalizační šampon – náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml v akci za 183 Kč.

Katalogové číslo: 5060495673382 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hawkins & Brimble Revitalizační šampon – náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml od známé společnosti Hawkins & Brimble je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Udržujte vlasy čisté a svěží s revitalizačním šamponem pro muže. Pomáhá při tvorbě lupů a zklidňuje suchou pokožku vlasů. Obsahuje zázvor, který pomáhá revitalizovat a zklidňovat suchou pokožku hlavy a provitamín B5 pro silné a zdravé vlasy. Šampon v ekologickém recyklovatelném plastovém sáčku, který stačí pouze přelít do hliníkové lahve s pumpičkou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hawkins & Brimble
  • EAN: 5060495673382
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Proti lupům”}}.  . . . . . . . . .
Hawkins & Brimble Revitalizační šampon - náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml
Hawkins & Brimble Revitalizační šampon – náhradní náplň (Revitalising Shampoo Pouch) 300 ml
183