Hermes H24 – EDP (plnitelná) 50 ml

1649 

Hermes H24 – EDP (plnitelná) 50 ml od naší známé značky Hermes jde u nás právě teď pořídit výhodně. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Hermes H24 – EDP (plnitelná) 50 ml ve skvělé akci za 1649 Kč.

Katalogové číslo: 3346130413769 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes H24 – EDP (plnitelná) 50 ml od skvělého výrobce Hermes , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

H24 je dřevitá parfémová voda pro muže inspirovaná dynamickým životem mužů ve městě. Nejpodstatnější složkou kompozice je aromatická, botanická a mírně dřevitá nota dubového mechu. Narcis je absolutní, silná a jedinečná složka, která se mísí s bylinkovou esencí muškátové šalvěje. Svěží, mírně nasládlá, růžově dřevitá vůně palisandru se mísí se syntetickými molekulami sclarenu, který připomíná suché dřevité aroma s kafrem a teplými kovovými podtóny. Tuto neobvyklou notu, která se v parfémech používá jen zřídka, zařadila do složení tvůrkyně vůně Christine Nagel poté, co navštívila krejčovské dílny Hermès. Připomíná teplou a kovovou páru a napodobuje nanášení vlhkých hadříků na vlněné obleky před jejich lisováním železem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Hermes
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 3346130413769
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”dubový mech, palisandr, narcis, muškátová šalvěj, 528439″},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Hermes H24 - EDP (plnitelná) 50 ml
Hermes H24 – EDP (plnitelná) 50 ml
1649