Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml

399 

Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml od výrobce Hlavin je k získání právě teď u nás za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml – zboží máme ted u nás za 399 Kč.

Katalogové číslo: 7290012192098 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml od značky s dobrým jménem Hlavin . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Revoluční Roll-on deodorant do podpaží pro muže i ženy bez alkoholu, hliníku a parabenů. Jediná aplikace zcela odstraňuje zápach potu až na 72 hodin! Není třeba znovu aplikovat ani po koupeli, ani po cvičení, ani po namáhavé činnosti. Je voděodolný. Ideální pro sportovce. Deodorant účinkuje na povrchu pokožky. Poskytuje dlouhotrvající účinnou ochranu před zápachem potu. Nepřekáží normálním tělesným funkcím. Regulace teploty a vylučovací mechanismy pracují přirozeně. Neobsahuje tvrdou chemii. Absorbuje vlkost pro lehký a příjemný pocit svěžesti a sucha. Adaptační doba: přechod ke “zdravému deodorantu” může trvat celkově 5-7 řádných aplikací, po kterých dosáhnete maximálně efektivního individuálního účinku Lavilin přípravku. Deodorant opravdu funguje. Pokud se během dne i přesto objeví zápach potu, není třeba se mýt, pouze jednorázově aplikujte Lavilin deodorant problém rázem zmizí. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hlavin
  • EAN: 7290012192098
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Kuličkové antiperspiranty a deodoranty”},”slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Hřebíčkovec jambolan (Eugenia jambolana), Rýže setá (Oryza sativa)”}}.  . . . . . . . . .
Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml
Hlavin LAVILIN 72h Roll-on Deodorant (účinek 72 hodin) 60 ml
399