Hollister Wave X For Her – EDP 30 ml

419 

Hollister Wave X For Her – EDP 30 ml od značky s dlouholetou tradicí Hollister je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Hollister Wave X For Her – EDP 30 ml – nyní pořídíte za super cenu 419 Kč.

Katalogové číslo: 085715267719 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hollister Wave X For Her – EDP 30 ml od tohoto skvělého výrobce Hollister lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Dámská parfémová voda od značky Hollister Wave X For Her si Vás zcela získá svou pižmově-dřevitou vůní. Díky této mocné vůni překonáte všechny překážky a dokážete čelit potížím s hrdě vztyčenou hlavou. Jasné a energické svrchní akordy italského citronu, ananasu a hrušky se nesou na mořských minerálních tónech. V srdci rozkvétá jasmín a medová vůně lípy se doplňuje se zralou švestkou. Smyslné dřevité tóny, pižmo a bílá ambra vonnou kompozici zakončují vzdušným polibkem, který slibuje vzrušující a radostnou budoucnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Hollister
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 085715267719
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”italský citron, hruška, ananas, mořské tóny, minerální tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”švestka, jasmín, lípa”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, pižmo, bílá ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, pižmová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Hollister Wave X For Her - EDP 30 ml
Hollister Wave X For Her – EDP 30 ml
419