I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g Fantasy

157 

I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g Fantasy od tohoto skvělého výrobce I Heart Revolution je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g Fantasy výhodně za 157 Kč.

Katalogové číslo: 5057566428798 Kategorie: , , Štítek:

Popis

I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g Fantasy od značky s dobrým jménem I Heart Revolution je k sehnání u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Doby, kdy jednorožci byli spojování s duhou a třpytkami, jsou definitivně pryč. Jsou jediní svého druhu. Tak jedineční, vzácní a magičtí. Připravte se vypustit svého vnitřního jednorožce s kolekcí produktů I♥Revolution Unicorn Heart Glow. Balzám Unicorn Heart Glow je obohacený o magické účinky arganového oleje a vitamínu E, které si vaše rty ihned zamilují. Jemný balzám propůjčí vašim rtům kouzelný barevný nádech s jedinečnou vůní vanilkového květu.

 

Informace o produktu

  • Značka: I Heart Revolution
  • EAN: 5057566428798
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2
I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g Fantasy
157