I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1,1 g

157 

I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1,1 g od společnosti se zárukou kvality I Heart Revolution , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1,1 g ve výhodné slevě 157 Kč.

Katalogové číslo: 5057566587297 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1,1 g od výrobce se skvělou pověstí I Heart Revolution je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Seznamte se s paletkou I Heart Revolution Mini Match Palette – sbírkou barevně výrazných odstínů a textur v roztomilém balení, které vám přinese nostalgické vzpomínky z 90. let. Paletka obsahuje 5 odstínů ve směsi jemných matných a bohatých metalických textur.

 

Informace o produktu

  • Značka: I Heart Revolution
  • EAN: 5057566587297
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1
I Heart Revolution Paletka očních stínů Friday Feels Mini Match Palette 1,1 g
157