I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13,5 g

335 

I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13,5 g od známého předního výrobce I Heart Revolution je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13,5 g právě nyní za skvělou cenu 335 Kč.

Katalogové číslo: 5057566136976 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13,5 g od známého dodavatele I Heart Revolution je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Přinášíme vám paletky Snow Globe, díky nimž v zimě oslníte! V prvé řadě vás oslní jejich obal – je totiž plný tekutých flitrů a je zkrátka nepřehlédnutelný. Paletka obsahuje mix 9 jemných matných a metalických odstínů. Snowflake obsahuje ledově bílé a šampaňsky zlaté odstíny, které rozsvítí vnitřní koutek, a také matné lila, modré a fialkové odstíny. Další produkty značky Revolution naleznete zde:

 

Informace o produktu

  • Značka: I Heart Revolution
  • EAN: 5057566136976
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13
I Heart Revolution Paletka očních stínů Snow Globe Snowflake (Shadow Palette) 13,5 g
335