Jean P. Gaultier Scandal For Him – EDT (plnitelná) 50 ml
1430 Kč
Jean P. Gaultier Scandal For Him – EDT (plnitelná) 50 ml od skvělého výrobce Jean P. Gaultier je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Jean P. Gaultier Scandal For Him – EDT (plnitelná) 50 ml levně za 1430 Kč.
Popis
Jean P. Gaultier Scandal For Him – EDT (plnitelná) 50 ml značky Jean P. Gaultier , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.
Jean Paul Gaultier Scandal For Him je jantarově-dřevitá vůně pro muže. Tato fantastická vůně přichází v elegantním a velkolepém flakonu, který svou tmavě šedou kouřovou barvou dodává stylový a ponurý design. Tóny této toaletní vody tvoří šalvěj, mandarinka, karamel, fazole tonka a svůdný vetiver . Dohromady dávají harmonickou, sladkou a tajemnou vůni, která vás okamžitě zaujme. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.
Parametry produktu
- Značka: Jean P. Gaultier
- Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
- EAN: 8435415030908
- parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fazole tonka, karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}
Související produkty
-

M. Micallef Sensual – EDP 75 ml
2499 Kč Zobrazit detail -

By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml
5049 Kč Zobrazit detail -

Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml
100 Kč Zobrazit detail -

M. Micallef Spiritual – EDP 75 ml
3549 Kč Zobrazit detail -

Etat Libre D´Orange Archives 69 – EDP 50 ml
938 Kč Zobrazit detail -

Alhambra Baroque Rouge 540 – EDP 100 ml
649 Kč Zobrazit detail
