Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g

200 

Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g od skvělého a známého výrobce Jungle Way – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g výhodně za cenu 200 Kč.

Katalogové číslo: 722777307723 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g od výrobce Jungle Way je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Prémiová dračí krev (Dracaena cinnabari) značky Jungle Way je ručně sbíraná v Jemenu , kde jsou pro nás selektovány pouze ty nejčistší a nejlepší kusy. Tato temně rudá pryskyřice, určená výhradně k vykuřování , je již od antiky považována za jeden z vůbec nejsilnějších očistných prostředků. Dračí krev má při vykuřování jedinečnou schopnost okamžitého odstraňování i těch nejtěžších negativních energií a následného navození ochrany prostoru včetně bytostí v něm. Výrazně kořenité aroma s tóny pryskyřice v mužích navíc vyvolává pocity sebevědomí a magického chtíče, často se proto používá k navození milostné atmosféry. Sklizeno v Jemenu. Nejvyšší kvalita na trhu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Jungle Way
  • EAN: 722777307723
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g
Jungle Way Jemenská dračí krev 20 g
200