Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml

149 

Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Kawar je u nás za výhodnou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml – nyní zakoupíte od 149 Kč.

Katalogové číslo: 6251046014016 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml od společnosti s výborným jménem Kawar je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Denní krém s minerály z Mrtvého moře a UV filtrem hydratuje a vyživuje pleť do hloubky a zvyšuje její pružnost. Pleť získá svěží, vláčný a jemný vzhled, je chráněna během celého dne. Ideální pro všechny typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kawar
  • EAN: 6251046014016
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy, Masti”}}.  . . . . . . . . .
Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml
Kawar Denní krém s minerály z Mrtvého moře 60 ml
149