Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g – sáček

181 

Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g – sáček od značky s dlouholetou historií Kawar , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g – sáček – cena 181 Kč.

Katalogové číslo: 6253807362237 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g – sáček od dodavatele s dlouholetou historií Kawar . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Bahenní pleťová maska z Mrtvého moře čistí pleť do hloubky, stahuje rozšířené póry a zároveň pleť vyživuje a hydratuje. Je obohacena o Aloe Vera, která působí antioxidačně. Prokrvení zrychlí metabolismus v buňkách pleti, zanechává ji čistou, vláčnou a svěží – viditelně mladší. Maska je vhodná pro všechny typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kawar
  • EAN: 6253807362237
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky, Masti”}}.  . . . . . . . . .
Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g - sáček
Kawar Pleťová maska s minerály z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe vera 250 g – sáček
181