Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g

1041 

Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g s pečetí kvality od Kiehl´s je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g za bezkonkureční cenu 1041 Kč.

Katalogové číslo: 3605971937811 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g od společnosti s dlouholetou tradicí Kiehl´s . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Díky avokádu nabízí maska celkovou regeneraci a hloubkovou hydrataci, jež zajistí pokožce revitalizaci a osvěžení už za několik minut. Potvrzuje to 91,7 % uživatelů, kteří při testování uvedli, že jejich pleť byla okamžitě po použití hebká. Inovativní krémová textura tohoto produktu připomíná samotné avokádo a vytváří pocit příjemné a luxusní péče o pokožku. Avokádo je plné vitamínů a minerálů, proto se také řadí k nejúčinnějším ingrediencím v péči o pleť. Má schopnost dodat lesk vlasům i prozářit pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiehl´s
  • EAN: 3605971937811
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g
Kiehl´s Vyživující a hydratační maska s avokádem (Avocado Nourishing Hydration Mask) 100 g
1041