Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml

508 

Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml od známé kvalitní značky Kiehl´s je k dostání online za výhodnout cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml – zboží máme ted u nás za 508 Kč.

Popis

Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Kiehl´s lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Toto jedinečné pleťové tonikum na obličej lze použít k lokálnímu ošetření. A nebo jako čistící tonikum pro celý obličej. Zklidňuje podrážděnou pleť. Redukuje nadmíru kožního mazu. Pánové mohou použít i jako vodu po holení. Obsahuje svěží mentol a kafr. Vhodné pro mastnou pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiehl´s
  • EAN: 3700194721602
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vody”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml
Kiehl´s Zklidňující pleťové tonikum (Blue Herbal Astringent Lotion) 250 ml
508