Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g

177 

Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g od našeho předního výrobce Kneipp , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g – nyní zakoupíte od 177 Kč.

Katalogové číslo: 4008233141459 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g od dodavatele s dlouholetou historií Kneipp . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Pro klidný spánek a odstranění napětí. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. Užijte si perfektní lázeň! Značka Kneipp nabízí i oleje , pěny a tablety do koupele .

 

Informace o produktu

  • Značka: Kneipp
  • EAN: 4008233141459
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Soli”}}.  . . . . . . . . .
Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g
Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek 500 g
177