La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g

318 

La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g od předního výrobce La Chévre je nyní k dostání výhodně za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g stojí ted u nás 318 Kč.

Katalogové číslo: 8595111851129 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g od spolehlivého výrobce La Chévre je k dostání online za výhodnout cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Vynikající revitalizační čisticí pleťová maska proti akné. Čistí mastnou pleť s ucpanými póry. Revitalizační čisticí pleťová maska zajišťuje rovnováhu pokožky pro mastnou pleť s ucpanými póry. Účině regeneruje a zklidňuje mastnou pleť se sklonem k akné. Aplikujte na celý obličej nebo jako lokální přípravek, dále můžete využít jako masku, kterou po 20 minutách působení opláchnete. Máte doma náctiletou dceru, či náctiletého syna s akné? Doporučujeme právě tento přípravek. Na noc pleť je třeba řádně očistit, nanést masku Aknegel a ráno smýt. Pleť bude zatažená, zklidněná a hydratovaná. Zánětlivá místa budou projasněná. Doporučujeme ráno po Aknegelu nanést Matující denní krém (MAT K).

 

Informace o produktu

  • Značka: La Chévre
  • EAN: 8595111851129
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g
La Chévre Revitalizační maska pro mastnou pleť se sklonem k akné Aknegel 130 g
318