La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 100 ml

9536 

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí La Mer je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 100 ml v současnosti za 9536 Kč.

Katalogové číslo: 747930013549 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 100 ml od této skvělé značky La Mer lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Krém urychluje regenerační proces pleti a prokazatelně zlepšuje její pevnost a obnovu. Proniká hluboko do pleti a zajišťuje důkladnou hydrataci. Udržuje v pleti potřebnou vlhkost, čímž pleť vyživuje. Složení krému napomáhá k důkladné výživě a mladistvému vzhledu pleti. Výsledkem bude jasnější a vitálnější pleť. Nechte se hýčkat s tímto dokonalým krémem, který si zamilujete a už nikdy nebudete chtít vyzkoušet jiný.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930013549
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 100 ml
9536