La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml

1828 

La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml od výrobce s dlouholetou historií La Mer . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml aktuálně za super cenu 1828 Kč.

Katalogové číslo: 747930040347 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml od společnosti s výborným jménem La Mer , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Čisticí tonikum pro mastnou pleť okamžitě odstraňuje veškeré nečistoty, absorbuje přebytečný kožní maz a dlouhodobě zmatňuje pleť. Čistí a zároveň hydratuje pokožku a to nejen chvilkově, ale po celý den. Zanechává ji neuvěřitelně svěží, hebkou a čistou.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930040347
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Matující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml
La Mer Pleťové tonikum pro mastnou pleť (Oil Absorbing Tonic) 200 ml
1828