La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml

2613 

La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml od této spolehlivé značky La Prairie je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml cenově vychází na 2613 Kč.

Popis

La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml s pečetí kvality od La Prairie je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Balzám na čištění pleti od La Prairie účinně čistí pleť a připravuje ji na noční odpočinek. Je vhodný pro každodenní použití. Tento balzám vám pomůže zbavit se každodenního stresu, odstranit z pleti make-up a ostatní líčidla a nechat pokožku dokonale čistou. Doporučujeme kombinovat s přípravky La Prairie:

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773097710
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml
La Prairie Balzám na čištění pleti (Supreme Balm Cleanser) 100 ml
2613