La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche

3977 

La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche od výrobce s dlouholetou historií La Prairie je u nás k dispozici opravdu výhodně. Našim cílem je vaše spokojenost. La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche výhodně ted u nás za 3977 Kč.

Katalogové číslo: 7611773099080 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche od dodavatele se skvělou pověstí La Prairie je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Kompaktní pudr SPF 15 značky La Prairie v sobě kombinuje kaviárový extrakt a směs pigmentů. Obsahuje exkluzivní buněčný komplex La Prairie, který pokožku vyživuje a posiluje přirozený proces obnovy pleti. SPF 15 / PA ++ navíc pomáhá chránit pleť před škodlivým UVA a UVB zářením. Pudr vytváří bezchybný, perfektně kryjící a hedvábný film rozvíjející přirozený tón pleti. Při nanesení je pudr nejprve krémový a postupně přechází do textury lehkého kašmírového závoje. Jeho nadčasový čtvercový tvar perfektně padne do dlaně. Otevírá se jemným dotykem, aby odhalil dvojici zrcadel – jedno normální a jedno zvětšovací. Jeho architektonický design z něj dělá elegantní doplněk skrývající klíč k naprosto perfektní pleti po celý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773099080
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový, Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche
La Prairie Kompaktní pudr SPF 15 (Skin Caviar Powder Foundation) 9 g NC-20 Peche
3977