Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml

758 

Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml s pečetí kvality od Laboratoires Procrinis – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 758 Kč.

Katalogové číslo: 5425036420090 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml od známého dodavatele Laboratoires Procrinis je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

SUNEXPRESS byl vyvinut tak, aby zajistil 5 dní trvající opálení bez použití erythrulózy. Spousta opalovacích krémů na trhu je nabitá erythrulózou, která zaručuje déletrvající pigmentaci. Tyto přípravky pronikají hluboko do pokožky (až do 3-4 vrstvy) a zanechávají skvrny, které na pokožce mohou přetrvat 15-30 dní. SUNEXPRESS Pronikání do 2. vrstvy pokožky. Vznik skvrn je ojedinělý, v jeho případě však mizí po 6 dnech. Ostatní přípravky Nejhlubší pronikání do 3-4. vrstvy pokožky, vznik skvrn, které přetrvávají 15-30 dní. Tajemství SUNEXPRESS DHA: jedná se o cukrovou molekulu, zcela neškodnou pro kůži. DHA (dihydroxyaceton HOCH2COCH2OH) reaguje s proteiny ve vrchní vrstvě naší pokožky a vytváří polymery zvané MELANODYNE, které propůjčují kůži přirozenou tmavou barvu. DHA se získává z cukrové řepy. Jeho účinnost jako prostředek k barvení pokožky poprvé popsali ve 20. letech 20. století němečtí vědci a začali testovat jeho vhodnost pro využití v kosmetice. Ale teprve v 60. letech začala firma Coppertone využívat DHA ve svých opalovacích přípravcích Quick Tan. DHA je schválený pro vnější použití na pokožce, což je přesně to, k čemu jsou naše produkty určeny. SUNEXPRESS neobsahuje parabeny a využívá moderní kosmetické konzervanty na bázi phenoxyethanolu. Aerosolová technologie Technologie Bag-on-Valve 2 oddělené vaky (jeden s aktivními přísadami, druhý se stlačeným vzduchem) Zaručuje delší životnost aktivním přísadám, protože nepřijdou do styku s kyslíkem Aktivní přísady zůstávají stabilní až do poslední aplikace produktu Dokonalé a rovnoměrné nanášení

 

Informace o produktu

  • Značka: Laboratoires Procrinis
  • EAN: 5425036420090
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy”}}.  . . . . . . . . .
Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml
Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml
758