Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 75 ml

471 

Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 75 ml od předního výrobce Laboratoires Procrinis je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 75 ml v současnosti pořídíte za cenu 471 Kč.

Katalogové číslo: 5425036420083 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 75 ml od výrobce Laboratoires Procrinis je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

SUNEXPRESS byl vyvinut tak, aby zajistil 5 dní trvající opálení bez použití erythrulózy. Spousta opalovacích krémů na trhu je nabitá erythrulózou, která zaručuje déletrvající pigmentaci. Tyto přípravky pronikají hluboko do pokožky (až do 3-4 vrstvy) a zanechávají skvrny, které na pokožce mohou přetrvat 15-30 dní. SUNEXPRESS Pronikání do 2. vrstvy pokožky. Vznik skvrn je ojedinělý, v jeho případě však mizí po 6 dnech. Ostatní přípravky Nejhlubší pronikání do 3-4. vrstvy pokožky, vznik skvrn, které přetrvávají 15-30 dní. Tajemství SUNEXPRESS DHA: jedná se o cukrovou molekulu, zcela neškodnou pro kůži. DHA (dihydroxyaceton HOCH2COCH2OH) reaguje s proteiny ve vrchní vrstvě naší pokožky a vytváří polymery zvané MELANODYNE, které propůjčují kůži přirozenou tmavou barvu. DHA se získává z cukrové řepy. Jeho účinnost jako prostředek k barvení pokožky poprvé popsali ve 20. letech 20. století němečtí vědci a začali testovat jeho vhodnost pro využití v kosmetice. Ale teprve v 60. letech začala firma Coppertone využívat DHA ve svých opalovacích přípravcích Quick Tan. DHA je schválený pro vnější použití na pokožce, což je přesně to, k čemu jsou naše produkty určeny. SUNEXPRESS neobsahuje parabeny a využívá moderní kosmetické konzervanty na bázi phenoxyethanolu. Aerosolová technologie Technologie Bag-on-Valve 2 oddělené vaky (jeden s aktivními přísadami, druhý se stlačeným vzduchem) Zaručuje delší životnost aktivním přísadám, protože nepřijdou do styku s kyslíkem Aktivní přísady zůstávají stabilní až do poslední aplikace produktu Dokonalé a rovnoměrné nanášení

 

Informace o produktu

  • Značka: Laboratoires Procrinis
  • EAN: 5425036420083
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy”}}.  . . . . . . . . .
Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 200 ml
Laboratoires Procrinis Samoopalovací sprej Ultra Dark (Self Tanning Spray) 75 ml
471