laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml

159 

laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml od předního výrobce laSaponaria . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml aktuálně v akci od 159 Kč.

Katalogové číslo: 8054615471634 Kategorie: , , Štítek:

Popis

laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml od značky se skvělou pověstí laSaponaria . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO vám poskytne 100% přírodní ochranu před nepříjemným zápachem, aniž by blokoval přirozené procesy v těle. Receptura namíchaná z výtažků ze zázvoru, šalvěje, citrónu a esenciálního oleje tea tree nechává pokožku dýchat, neblokuje pocení, ale neutralizuje nepříjemný zápach. Aloe vera pak dodává citlivé kůži v podpaží potřebnou hydrataci a ochranu. Deodorant voní hlavně po zázvoru, je vhodný pro všechny typy pokožky (i ty nejcitlivější) a můžete ho bez obav z podráždění použít také po holení. Ve složení nenajdete ani stopu po nežádoucích solích hliníku ani alkoholu.

 

Informace o produktu

  • Značka: laSaponaria
  • EAN: 8054615471634
  • Další vlastnosti: parametry {“vyzivove_smery”:{“param_name”:”Výživové směry”,”val”:”Veganský”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Eko”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Bez hliníku”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masti, Kuličkové antiperspiranty a deodoranty”}}.  . . . . . . . . .
laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml
laSaponaria Deodorant roll-on osvěžující se zázvorem a citrónem BIO 50 ml
159