laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml

149 

laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml od značky s dobrým jménem laSaponaria je k dostání online za výhodnout cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml výhodně za super cenu 149 Kč.

Katalogové číslo: 2376876375985 Kategorie: , , Štítek:

Popis

laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml od výrobce se skvělou pověstí laSaponaria , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO je ručně umíchaný, pouze z přírodních surovin, jejichž kombinace nedráždí podpaží. Prebiotika z čekanky podporují rovnováhu kožního mikrobiomu a blokují růst bakterií, které mají na svědomí nežádoucí zápach při pocení. Díky spreji se snadno nanáší a nezanechává stopy na oblečení, na zdraví ani v přírodě. Neobsahuje totiž problematické sloučeniny hliníku, antiperspiranty ani alkohol.

 

Informace o produktu

  • Značka: laSaponaria
  • EAN: 2376876375985
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vyzivove_smery”:{“param_name”:”Výživové směry”,”val”:”Veganský”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Eko”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Bez hliníku”}}.  . . . . . . . . .
laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml
laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO 100 ml
149