Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights – EDP 100 ml

399 

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights – EDP 100 ml od známého výrobce Lattafa lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights – EDP 100 ml stojí ted u nás 399 Kč.

Katalogové číslo: 6291106065060 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Lattafa je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Unisex parfémová voda Khaltaat Al Arabia Royal Delight od značky Lattafa je orientální, kořeněná vůně. Citrusy a jablko tvoří ovocný úvod, kořeněné srdce provoní muškátový oříšek a hřebíček, který zjemňuje levandule. Cedrové dřevo, jantar a pižmo v základu zakončují kompozici hřejivým polibkem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291106065060
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, ovoce, citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, hřebíček, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}
Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights - EDP 100 ml
Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Delights – EDP 100 ml
399