Lattafa Oud Salama – EDP 100 ml

455 

Lattafa Oud Salama – EDP 100 ml od známého dodavatele Lattafa . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Lattafa Oud Salama – EDP 100 ml v akci za 455 Kč.

Katalogové číslo: 2376877145594 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Oud Salama – EDP 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Lattafa je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Oud Salama je dřevitě-kořeněná vůně pro ženy a muže. Otevírá se ovocnými tóny, které plynule přechází k srdci, ve kterém je jantar, pižmo a kůže. V závěru se objevuje oud a dřevité tóny.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 2376877145594
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ovoce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jantar, bílé pižmo, kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, dřevitá”}}
Lattafa Oud Salama - EDP 100 ml
Lattafa Oud Salama – EDP 100 ml
455