Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml

789 

Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml od známého výrobce Lattafa je u nás za výhodnou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 789 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738016 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml od známé společnosti Lattafa je pro vás pro vás právě dnes v akci. Našim cílem je vaše spokojenost.

Zlato symbolizuje luxus a ptáci představují svobodu a věčnost díky své schopnosti vznést se do nebe. Tato vůně je dlouhotrvající. Shaheen Gold vytváří silný citrusový začátek, až postupně přejde k hřejivým květinovým tónům na vašem těle. Tak nečekejte a vzlétněte do nebe s parfémovou vodou Shaheen Gold.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108738016
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fík”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná”}}
Lattafa Shaheen Gold - EDP 100 ml
Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml
789