Lattafa Winners Trophy Silver – EDP 100 ml

879 

Lattafa Winners Trophy Silver – EDP 100 ml od společnosti se zárukou kvality Lattafa , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Lattafa Winners Trophy Silver – EDP 100 ml aktuálně zrovna za 879 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738085 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Winners Trophy Silver – EDP 100 ml značky Lattafa je k sehnání u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Winners Trophy Silver vám skutečně dá pocit, že vyhráváte v životě. Má aromatickou směs, která vás okouzlí. Je kořeněná a zároveň intenzivně svěží.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108738085
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, olibanum”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}
Lattafa Winners Trophy Silver - EDP 100 ml
Lattafa Winners Trophy Silver – EDP 100 ml
879