Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 3N1 Buff

935 

Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 3N1 Buff od dodavatele se skvělou pověstí Laura Mercier je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 3N1 Buff v současnosti za 935 Kč.

Katalogové číslo: 736150166807 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 3N1 Buff od skvělé a známé značky Laura Mercier je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Tekutý make-up naplněný silnou směsí vitaminu C pro rozjasnění pokožky a vzácným extraktem z hub, který zajišťuje 15hodinovou hydrataci. Vylepšuje matnou a suchou pokožku a nerovnoměrný tón pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Laura Mercier
  • EAN: 736150166807
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 4N1 Suntan
Laura Mercier Rozjasňující hydratační make-up Flawless Lumiere (Radiance-Perfecting Foundation) 30 ml 3N1 Buff
935