Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml

350 

Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml od výrobce s dlouholetou historií Lavera lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml aktuálně zrovna za 350 Kč.

Katalogové číslo: 4021457613892 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml od značky Lavera jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Hodnotný noční krém s koenzymem Q10 energetizuje a stimuluje přirozené regenerační procesy v pleťových buňkách v době nočního odpočinku. Díky účinným složkám jako jsou koenzym Q10, bio jojobový olej a bio aloe vera se pokožce dostane intenzivní péče a dlouhotrvající hydratace. Jemné vrásky a rýhy se znatelně vyhladí, pleť se rozzáří a získá pěstěný vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lavera
  • EAN: 4021457613892
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml
Lavera Noční pleťový krém s koenzymem Q10 (Anti-Ageing Night Cream) 50 ml
350