Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá

3494 

Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá od kvalitního výrobce Lelo . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá zrovna teď v akci za 3494 Kč.

Katalogové číslo: 7350022277861 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá od značky se skvělou pověstí Lelo lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Gigi 2 je vylepšená verze oblíbeného vibrátoru pro stimulaci G-Bodu. Vibrátor se samotově jemným povrchem zabaleným v luxusní dárkové krabičce. Špička vibrátoru je vytvořena, tak aby usnadnila stimulaci G-bodu a jeho okolí. Jeho tvar je speciálně vytvořen podle požadavků ženy. Může jej však použít i muž pro stimulaci prostaty. Jeho jemnost pak zcela jednoznačně dokazují nejkvalitnější použité materiály se 100 % hypoalergickými vlastnostmi. Uvnitř vibrátoru je jeden silný motorek a kromě plynulých vibrací můžete ovládat jeho pulzní vibrace, které se mění v jiném rytmu. Povrch celé funkční části je ze 100% lékařského silikonu a je pocitově jemně sametový.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lelo
  • EAN: 7350022277861
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá
Lelo Vibrátor Gigi 2 tyrkysově modrá
3494