Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2×15 ml

597 

Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2×15 ml od dodavatele s dlouholetou historií Lierac je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2×15 ml momentálně k dispozici za 597 Kč.

Katalogové číslo: 3508240009021 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2×15 ml od této přední společnosti Lierac je u nás k dispozici opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Lehký koncentrát v ampulích se rychle vstřebává a zanechává pocit svěžesti. Pokud pokožka ztratila jas, vitalitu, pevnost a vykazuje známky únavy, je tento koncentrát právě pro vás. Ideální produkt v době únavy, stresu či sezóních změn. Vyzkoušejte další produkt značky Lierac .

 

Informace o produktu

  • Značka: Lierac
  • EAN: 3508240009021
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2x15 ml
Lierac Revitalizační koncentrát pro unavenou pleť Mesolift (Extemporised Concentrate) 2×15 ml
597