L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light

262 

L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light od známého dodavatele L´Oréal Paris jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light právě nyní za 262 Kč.

Katalogové číslo: 3600523723492 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light od výrobce s mnohaletou tradicí L´Oréal Paris je právě nyní na našich stránkách v akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Kouzelné spojení péče a make-upu pro perfektní krytí a sjednocení pleti. BB Magic krém se o vaši pleť pečlivě postará a hydratuje po celý den a zároveň zakryje nedokonalosti. Krém se při kontaktu s pokožkou okamžitě přemění na krycí make-up. Přirozený a bezchybný vzhled bez pocitu zatížení.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Paris
  • EAN: 3600523723492
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light
L´Oréal Paris BB krém Magic BB 30 ml Very Light
262