L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1,3 ml

366 

L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1,3 ml od společnosti s předním postavením na trhu L´Oréal Paris lze u nás pořídit za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1,3 ml na našich stránkách za 366 Kč.

Katalogové číslo: 3600523633982 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1,3 ml od známé značky L´Oréal Paris je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Vyplňující péče v ampulích pro vyplnění pleti a hydrataci po dobu 7 dní. Péče obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin B5. Kyselina hyaluronová pomáhá pleť vyplnit, vyhladit a intenzivně hydratovat. Vitamin B5 je nezbytný pro výživu pleti, napomáhá její revitalizaci a zklidnění. Po 1 ampuli bude vaše pleť intenzivně hydratovaná. Po 7 ampulích bude pleť vypadat mladší a vyplněnější.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Paris
  • EAN: 3600523633982
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1
L´Oréal Paris Vyplňující pleťová péče s kyselinou hyaluronovou Revitalift Filler (Hyaluronic Acid) 7 x 1,3 ml
366