M. Micallef Secrets Of Love Delice – EDP 75 ml

3549 

M. Micallef Secrets Of Love Delice – EDP 75 ml od této přední společnosti M. Micallef . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. M. Micallef Secrets Of Love Delice – EDP 75 ml ve slevě pouze nyní za 3549 Kč.

Katalogové číslo: 3760231051130 Kategorie: , Štítek:

Popis

M. Micallef Secrets Of Love Delice – EDP 75 ml od kvalitního výrobce M. Micallef je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Skvělý produkt s garancí kvality.

Secrets Of Love Delice od luxusní francouzské značky M. Micallef je orientální dřevitá parfémová voda pro muže i ženy, která se vyznačuje sladkým, bohatým a lákavým aroma. Tato vůně je oslavou záhadného a fascinujícího světa lásky, vášně a tajemství. Svrchní tóny patří svěžím pomerančovým tónům, které následuje lehce kořeněná vůně muškátového oříšku a bobkového listu, které dodávají vůni hloubku a smyslnost. V srdci rozpoznáte kvetoucí růže, které doprovází sladká vůně švestky a intenzivní aroma skořice. Hřejivé tóny nabízí základ vůně, ve kterém objevíte luxusní vůni santalového dřeva, kterou prodchne nevinnost lahodné vanilky. Odhalte tajemství lásky s okouzlující vůní Secrets Of Love Delice! Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Parametry produktu

  • Značka: M. Micallef
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 3760231051130
  • parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, bobkový list, pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , švestka, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
M. Micallef Secrets Of Love Delice - EDP 75 ml
M. Micallef Secrets Of Love Delice – EDP 75 ml
3549