MAC Cosmetics Sypký třpytivý prášek Pigment (Poudre Éclat) 4,5 g Rose
689 Kč
MAC Cosmetics Sypký třpytivý prášek Pigment (Poudre Éclat) 4,5 g Rose od naší známé značky MAC Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. MAC Cosmetics Sypký třpytivý prášek Pigment (Poudre Éclat) 4,5 g Rose právě teď za cenu 689 Kč.
Popis
MAC Cosmetics Sypký třpytivý prášek Pigment (Poudre Éclat) 4,5 g Rose od spolehlivé značky MAC Cosmetics je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.
Třpytivý prášek Pigment je vysoce koncentrovaný sypký prášek, který obsahuje přísady, které mu pomáhají lépe přilnout k pokožce. Vytvořte jemné odstíny nebo intenzivní efekt. Prášek v různých odstínech využijte jako oční stíny, tvářenku, bronzer, barvu na rty nebo jako tón do řasenky. Nehrudkuje a nelepí se.
Informace o produktu
- Značka: MAC Cosmetics
- EAN: 773602187171
- Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}. . . . . . . . . . . . . .
Související produkty
-

Babor Zpevňující ampule pro zralou pleť Ampoules Concentrates (Lift Express) 7 x 2 ml
951 Kč Zobrazit detail -

Sensai Hydratační make-up SPF 25 (Flawless Satin Moisture Foundation) 30 ml FS103
1006 Kč Zobrazit detail -

Sensai Hydratační make-up SPF 25 (Flawless Satin Moisture Foundation) 30 ml FS204
956 Kč Zobrazit detail -

Sensai Voděodolný pudr Silky Bronze (Natural Veil Compact) 8,5 g SC03 Medium
1108 Kč Zobrazit detail -

Sensai Hydratační make-up SPF 25 (Flawless Satin Moisture Foundation) 30 ml FS102
1010 Kč Zobrazit detail -

Babor Pleťové sérum s anti-age účinkem Seacreation (The Serum) 30 ml
4236 Kč Zobrazit detail
