MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml

399 

MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml od přední značky MÁDARA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml k sehnání zrovna v akci za 399 Kč.

Katalogové číslo: 4752223011054 Kategorie: , , Štítek:

Popis

MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml od kvalitní značky MÁDARA , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Organický mycí gel pokožku šetrně čistí a pomáhá zjemnit ztvrdlá místa. Organické výtažky z lněného semínka pečují o pokožku a chrání ji před škodlivými vlivy prostředí, heřmánek ji pak okamžitě uklidní. Je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí a nemluvňat hned od narození. Neobsahuje škodlivé detergenty, syntetická aromata ani umělá barviva.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4752223011054
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí, Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml
MÁDARA Jemný mycí gel Kind (Gentle Wash) 390 ml
399