MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml

379 

MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml od našeho známého výrobce MÁDARA . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml k sehnání zrovna v akci za 379 Kč.

Katalogové číslo: 4752223011085 Kategorie: , , Štítek:

Popis

MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml zboží dodává MÁDARA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Mycí pěna s certifikací přírodního původu bez obsahu mýdla s uklidňujícími výtažky z heřmánku a lněného semínka pokožku jemně čistí, aniž by ji připravila o její přirozenou vlhkost a ochrannou bariéru. Odstraňuje nedostatky a uklidňuje pokožku. Je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí a nemluvňat hned od narození. Neobsahuje škodlivé detergenty, syntetická aromata ani umělá barviva.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4752223011085
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí, Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml
MÁDARA Mycí pěna Kind (Wash Foam) 300 ml
379