Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml

4634 

Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml od spolehlivého výrobce Maison Berger Paris je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml levně za cenu 4634 Kč.

Katalogové číslo: 3127290067265 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Maison Berger Paris je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Velký šedý aroma difuzér Globe francouzské značky Maison Berger Paris byl vytvořen do tvaru křišťálové koule s neobvyklým zvlněným povrchem. Vzhledem ke skutečnosti, že je difuzér vyráběn ručně mistry skláři , je každý kus jedinečným originálem. Zvlněný povrch z dvouvrstvého skla umocňuje přirozený lesk samotného křišťálu a umožňuje vzniku hry stínů a světla. Je dodáván v balení spolu s 8 vonnými tyčinkami s jejichž pomocí společně s interiérovou vůní jemně parfémuje interiér. Vonný difuzér lze samozřejmě doplnit libovolným interiérovým parfémem. Díky krásnému řemeslnému umění a velkolepému objemu 724 ml se stane výrazným designovým doplňkem vaší domácnosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maison Berger Paris
  • EAN: 3127290067265
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml
Maison Berger Paris Aroma difuzér Globe kouřově černý 724 ml
4634