Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml

249 

Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml od značky s dobrým jménem Marnys – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml ve výhodné ceně 249 Kč.

Katalogové číslo: 2376877205717 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml od výrobce Marnys je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Pleťové ampule pro noční použití s inovativním koncentrátem kyseliny hyaluronové, proteoglykanů, fytoplanktonu a lanýže. Zlepšují vzhled pleti během noci a působí na známky stárnutí. Působí na obnovu hydratace, vitality a integrity pokožky. Jeho aktivní složky stimulují regeneraci buněk se silným účinkem proti stárnutí. Kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci, pružnost, Kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci, pružnost, hladkost a obnovu ochranné bariéry pokožky. Proteoglykany stimulují syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu, zlepšují elasticitu a posilují pevnost pokožky obličeje. Fytoplankton má silnou antioxidační aktivitu a účinek proti stárnutí, posiluje buňky, obnovuje hydrataci a redukuje vrásky. Lanýž poskytuje struktuře pokožky antioxidační vlastnosti a obsah bílkovin. Noční ampule ANTI-AGING NIGHT REPAIR jsou vhodné pro opravu a omlazení pleti, s anti-age efektem. Výsledkem je viditelně revitalizovaná a mladistvá pleť, která snižuje známky stárnutí, jako jsou vrásky, jemné linky a posiluje pevnost a zářivost pleti. ✓ Klinicky prokázáno ✓ Dermatologicky a oftalmologicky testováno ✓ Nekomedogenní ✓ Bez oleje ✓ Nemastná a rychle se vstřebávající textura ✓ Vitalita ✓ Receptura balená v inertní atmosféře a topazovém skle pro zajištění antioxidačních vlastností složek

 

Informace o produktu

  • Značka: Marnys
  • EAN: 2376877205717
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť zralá, první vrásky”},”slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Vitamín B3 (niacin, nikotinamid, vitamín PP), Glycerin, Kyselina hyaluronová”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Porcovaný, Tekutý”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml
Marnys Beauty In & Out Antiaging Night Repair 7 x 2 ml
249