Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml

1459 

Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml od naší známé značky Matis Paris lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml – nakoupíte u nás nyní za 1459 Kč.

Katalogové číslo: 3579209003312 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml od tohoto výrobce Matis Paris je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Matis HYALURONIC-PERF zajišťuje 3D hydrataci pomocí kombinace kyseliny hyaluronové s dvojí technologií napomáhající účinnému pronikání aktivních látek do hlubších vrstev pleti. Pokožka se zjemňuje a zároveň se vyplňují linie vznikající v důsledku dehydratace. Díky tomu mizí první stopy stárnutí a pleť vypadá svěží a mladistvá. VÝSLEDEK: okamžitý účinek jako kdyby došlo k podání kyseliny hyaluronové pomocí injekcí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matis Paris
  • EAN: 3579209003312
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml
Matis Paris Krém s 3D hydratací Réponse Corrective (Hyaluronic-Perf) 50 ml
1459